Meda publikoi një fotografi me familjen e tij

Meda publikoi një fotografi me familjen e tij

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Meda është një person mjaft i përkushtuar ndaj familjes së tij. Ai vazhdimisht tregon se sa i bekuar është me ta, transmeton rtv21.tv

Gruaja dhe fëmijët e tij janë fytyra të njohura për mediat rozë, por jo edhe ky anëtar i familjes. Bëhet fjalë për vëllain e Medës, me të cilin ai e publikoi një fotografi në Instagram. Duket qartë se sa shumë përngjan Meda me të, madje fansat thanë se ata duken sikur të ishin ‘binjakë’.

Siç duket, ata po kalojnë çaste të bukura pranë njëri-tjetrit./21Media