Aktorja shfaqet me fustan të shkurtër dhe transparent

Loading...

Aktorja shfaqet me fustan të shkurtër dhe transparent

Fiona Gllavica është një nga aktoret që u bë e njohur për publikun falë aktrimit të saj në serialin vendor ”Çka ka shpija”, me rolin e ”Pajtesës”.

Ndonëse në serial ka një rol, që të gjithë qeshin me të, Fiona e jetës së përditshme është si një zonjë e vërtetë.

Nga postimet e ndryshme që bën në rrjete sociale, aktorja duket se i kushton kujdes të madh pamjes, shkruan rtv21.tv

Disa minuta më parë aktorja ka publikuar tri fotografi në Instagram, në të cilat shkëlqen fare.

Me fustan të zi, flokë të lëshuara dhe grim që i përshtatet tenit të saj, Fiona duket për mrekulli.

Ndryshe, Fiona Gllavica është personazh i dashur për publikun nga seriali ”Çka ka shpija”./21Media