E shpreh publikisht këtë artistja botërore

E shpreh publikisht këtë artistja botërore

Dua Lipa me debutimin e saj në tregun muzikor ka arritur që të thyej rekorde të shumta, duke u bërë kështu njëra ndër artistet shqiptare më të njohura në botë.

Me këngën “New Rules” ajo e cila është pozicionuar në vendin e parë, duke lënë pas vetes këngën më të klikuar në historinë e Youtube “Despacito”, top reperin Jay Z si dhe shumë artistë tjerë ndërkombëtar, shkruan rtv21.tv 

Në një fotografi që ka publikuar ajo ka falënderuar “Times” që e përzgjodhi atë të parën e përveç adhuruesve të shumtë anë e mbanë, atë po e pëlqejnë edhe vet artistët e huaj.

E fundit që i ka dhënë një koment të mrekullueshëm Duas është këngëtarja e mirënjohur, Katy Perry.

“E paske mbytur mbretëreshë”, është komenti që Katy i ka shkruar Duas./21Media