Kryeparlamentari, Kadri Veseli, sërish u shpreh i bindur se qytetarët do të lëvizin të lirë në fund të këtij viti

Loading...

Kryeparlamentari, Kadri Veseli, sërish u shpreh i bindur se qytetarët do të lëvizin të lirë në fund të këtij viti

Në tryezën e KDI-së, me deputetë, shoqëris civile dhe media për monitorimitn e Kuvendit, ai po ashtu, tha se Kuvendi  mbetet si më transaperenti në vend.  Ndërkohë, në këtë debat, ku më të zëshëm ishin deputetë të opozitës, KDI, adresoi jo pak kritika për punën në Kuvend./21Media