Kënga tashmë është gati

Kënga tashmë është gati

Këngëtarët shumë të pëlqyer të estradës, Sinan Vllasaliu, Mehdin Përgjegjaj-Meda dhe Besnik Qaka janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Detaje rreth këtij projekti që do të publikohet në vitin 2020 nuk janë bërë të ditura, mirëpo mbetet të shihet se me çka do t’i befasojnë fansat.

“Gati super-projekt 2020”, thuhet në postimin e produksionit muzikor ” Emra Com” në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, “Amanet” është projekti i fundit muzikor nga Sinan Vllasaliu, ndërsa projekti i fundit nga Meda titullohet “O sa mirë”. “Kam shumë mallë” është projekti i fundit muzikor që NRG BAND./21Media