Anëtari  i grupit “Asgjë Sikur Dielli”, Alban Nimani do të bëhet baba për herë të dytë

Anëtari  i grupit “Asgjë Sikur Dielli”, Alban Nimani do të bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur Alban Nimani  nga një postim i fundit në rrjetet sociale, ka bërë të ditur se familja e tij po zgjerohet me një anëtar më shumë.

Ai ka publikuar një fotografi ku shihet  bashkëshortja Klejda dhe djali Joni,  ndërsa si mbishkrim ka lënë “Klajda, Joni dhe…”.

Ndryshe Albanit vazhdon të jetë aktiv me koncerte live, por edhe angazhimet si pedagog në Fakultetin e Arteve në Prishtinë./21Media