Rihanna flet për lidhjen e saj

Rihanna flet për lidhjen e saj

Rihanna ka dhënë një intervistë tjetër të rrallë, këtë herë në revistën Vogue, ku foli për marrëdhënien e saj me miliarderit Hassan Jameel (pa e emëruar atë me emër, siç është stili i saj), dhe konfirmoi për herë të parë se thashethemet ishin të vërteta, shkruan rtv21.tv

Komentet e këngëtares së njohur për të dashurinë e saj ishin të shkurtra.

Po, unë po takohem. Unë jam në një marrëdhënie ekskluzive për ca kohë, dhe po shkon vërtet mirë, kështu që jam e lumtur“, tha këngëtarja.

Rihanna dhe Hassan, një biznesmen saudit, kanë qenë së bashku për dy vjetët e fundit. Ajo gjithashtu konfirmoi se dëshiron fëmijë, duke thënë “pa dyshim“.

Rihanna në fillim të vitit kishte dhënë një intervistë për revistën Interview. Ajo i tha Sarah Paulson se “natyrisht” që ishte e dashuruar me Hassan.

Kur u pyet nëse kanë planifikuar të martohen, Rihanna u përgjigj: “Vetëm Zoti e di atë, vajzë. Ne planifikojmë dhe zoti qesh, apo jo?“./21Media