Këngëtarja ka lindur këtë javë

Këngëtarja ka lindur këtë javë

Sophie Ellis-Bextor ka sjellur në jetë fëmijën e saj të pestë, këtë javë.

Të hënën, përmes një postimi në Instagram këngëtarja ka treguar lajmin se ka lindur djalin e saj, Mickey, duke shpërndarë një postim të ëmbël të bashkëshortit të saj, Richard Jones duke e mbajtur atë, shkruan rtv21.tv

Sophie, qe 14 vjet është e martuar me muzikantin, Richard Jones dhe ka edhe katër djem Sonny, Keith, Ray dhe Jesse. Këngëtarja u bë e njohur me hitin “Groovejet”, dhe deri më tani ka lansuar gjashtë albume në studio./21Media