A janë Jessie J dhe Channing Tatum në lidhje dashurie?!

A janë Jessie J dhe Channing Tatum në lidhje dashurie?!

Këngëtarja e njohur Jessie J dhe aktori Channing Tatum janë përfolur shumë kohëve të fundit se janë në lidhje dhe shumë të dashuruar, por asnjëri nga ata nuk e ka konfirmuar publikisht një gjë të tillë, shkruan rtv21.tv

Image result for jessie j channing tatum

Channing besohet që ka qenë në lidhje me këngëtaren jo shumë kohë pasi u divorcua nga gruaja e tij, aktorja Jenna Dewan, me të cilën kishin qenë të martuar për 10 vite dhe kanë një vajzë që quhet Everly.

Image result for channing tatum daughter and ex wife

Family man: Channing was seen carrying his daughter in his arms into the theater before Jessie's performance kicked off

Ai u kap nga paparazzit në LA, duke dalë nga shtëpia e Jessie J dhe një ditë më vonë ai u pa me vajzën e tij në një koncert të saj, në Wiltern Theater./21Media.