Anne-Marie publikon këngën e re

Loading...

Anne-Marie publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur botërore, Anne-Marie ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Perfect To Me” e cila është publikuar edhe me videoklip.

Teksti i këngës i kushtohet se si duhet ta pranonin vetën për atë se në çfarë vërtet jeni dhe të mbani mend se jeni perfekt ashtu sic jeni.

Në këngën Anna-Marie flet se çka është perfektë për të, shkruan rtv21.tv

Kënga ka marrë komente pozitive nga publiku që nga momenti kur është publikuar./21Media