E tëra e mbuluar vetëm me pedalet e trëndafilave të kuq

Loading...

E tëra e mbuluar vetëm me pedalet e trëndafilave të kuq

Aktore, biznesmene, këngëtare, modele e në shumë role të tjera e kemi parë, të famshmen Paris Hilton.

Hilton fejesa e së cilës së fundmi bëri bujë të madhe në media, duket se është në kulmin e dashurisë, shkruan rtv21.tv

Për Festën e Shën Valentinit ajo ka realizuar një fotografi të bukur, në të cilën shfaqet nudo dhe e tëra e mbuluar me pedale të trëndafilave të kuq./21Media