Pamjet i publikoi vetë këngëtarja

Pamjet i publikoi vetë këngëtarja

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri publikoi projektin e radhës “Shpirt i bukur”. Por, gjatë xhirimeve të videoklipit këngëtarja pati edhe gjëra paksa të rrezikshme.

Gjatë xhirimit të skenave në rrugë, Anxhela u rrezikua të goditej nga një veturë, shkruan rtv21.tv

Kjo shihet nga një video që së fundmi këngëtarja e publikoi në instagram për 193 mijë ndjekësit e saj.

Ndërkohë, edhe pse ka rrezikuar, këngëtares videoklipi i ka dalë shumë bukur. I publikuar më 04 shtator, “Shpirt i bukur” deri tani në Youtube ka marrë 199 mijë e 110 klikime./21Media

 

View this post on Instagram

 

Per te gjithe ata qe jane cuditur kaaaqqq shumeee qe në video kam dale me mbathje ja dhe nje (back stage) tjeter ! Ju dua shume ❤️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on