Zanfina artiste me stil dhe e kujdesshme ndaj detajeve!

Zanfina artiste me stil dhe e kujdesshme ndaj detajeve!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Zanfina Ismaili është një artiste e cila kujdes të veçantë i kushton pamjes së jashtme.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video në të cilën ka shfaqur sandalet e saj, shkruan rtv21.tv

Një manikyr i shkëlqyer i thonjëve dhe disa këpucë me të vërtetë elegante e dëshmojnë se artistja i pëlqen detajet.

Ndryshe “Sje ai mo” është kënga e fundit nga Zafina./21Media