Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Dje është arrestuar një person si i dyshuar pasi që i njëjti ka keqpërdorur seksualisht një të mitur duke i premtuar martesë.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:30 në Pejë.

Sipas Policisë së Kosovës, i arrestuari dhe viktima janë nga komuniteti rom, shkruan rtv21.tv.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./21Media