Një tjetër anë e aktores 

Një tjetër anë e aktores 

Aktoren turke Ebru Ozkan, që për publikun njihet si ‘Dilara’ nga seriali ‘Fate të Kryqëzuara’, jemi  mësuar ta shohim çdo herë elegante dhe serioze në paraqitjet e saja, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, në një set fotografik për Tempo, aktorja ka zbuluar një anë tjetër të saj. Ajo është shfaqur e grimuar me ngjyra të errëta dhe pamje më ekstravagante.

Në jetën reale, 38 vjeçarja është e martuar me  shqiptarin nga Maqedonia, Ertan Saban. Verën e vitit të lamë pas, çifti kurorëzoi dashurinë e tyre me martesë./21Media