Kështu duket tani aktori

Kështu duket tani aktori

“Kloni” ishte një ndër serialet më të pëlqyer. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit, shkruan rtv21.tv

Me siguri se nuk i keni harruar as protagonistët e këtij  seriali. Murlio Benici i cili te na u bë i njohur me rolin e “Lukasit”, ku është një ndër aktorët që ka bërë bujë të madhe te publiku.

Aktori ka lindur me 13 korrik të vitit 1972, pra tani ka 46 vjet.  Kanë kaluar shumë vite nga transmetimi i këtij seriali, dhe “Lukasi” ka pësuar shumë ndryshme , në dukjen e tij.

“Lukasi” është martuar me aktoren e famshme braziliane Debora Falabella, e cila në serial luante rolin e vajzës së tij, Mel. /21Media