E bukur si çdoherë

E bukur si çdoherë

Aktorja e njohur meksikane, Ana de la Reguera për publikun shqiptar është bërë e njohur nga seriali “Për ty”. Ajo ka arritur të mbledhë numër të madh të fansave kudo ku është transmetuar seriali.

Krahas karrierës, “Maria” aktive po qëndron edhe në rrjete sociale, ku numëron numër të madh të ndjekësve.

Pak minuta më parë, 42 vjeçarja publikoi një imazh të bukur, kur ka qenë në moshën 15 vjeçare, shkruan rtv21.tv

Në fotografinë e publikuar për 914 mijë ndjekësit e saj në instagram, “Maria” po merr komente dhe pëlqime të shumta, derisa shihet se nuk ka pësuar ndryshime të mëdha në dukje.

Ana de la Reguera është lindur më 08 prill të vitit 1977. Ajo është aktore e njohur meksikane, e cila njihet edhe për role të ndryshme në seri televizive, filma etj./21Media