Engji duket mjaft elegante

Engji duket mjaft elegante

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Engji ka filluar me xhirimet e videoklipit e përmes Instagramit ajo ka sjellë disa pamje dhe si gjithnjë ajo duket mjaft elegante, shkruan rtv21.tv

“Gati për videoklipin e ri”, ka shkruar Engji sipër stories.

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha kanë sjellë për publikun një potpuri këngësh në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit./21Media