“Kemaili” si 33-vjeçar

“Kemaili” si 33-vjeçar

Aktori turk Mert Altinisik tek ne i njohur me rolin e “Kemalit” protagonist në serialin “Më fal”, shkruan rtv21.tv

Me këtë rol aktori arriti që t’i bëjë për vete të gjithë shikuesit e serialit edhe jashtë kufijve.

Aktori 33-vjeçar është shumë aktiv në rrjetet sociale në të cilat publikon fotografi nga përditëshmëria e tij.

Në fotografitë e fundit që “Kemajli” i publikoi duket më ndyrshe nga ai se si jeni mësuar ta shihni në serial.

Në jetën reale duket se aktori flokët dhe mjekrrën po i mbanë më të gjata.

ujtojmë se, aktori në jetën reale është në lidhje dashurie me aktoren 25 vjeçare Hazal Eylucelik apo siç njihet si “Lejla” te seriali ”Më fal”. /21Media