Morena duket shumë ndryshe

Morena duket shumë ndryshe

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Morena Taraku ditë më parë ka paralajmëruar se është në pregatitje të projektit të ri.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar në instagram trailerin e klipit i cili do të mbajë titullin “Swag”.

Në klipin e këngës, Morena shfaqet me një ndryshim në flokët e saj, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

MORENA – SWAG #comingsoon #MORENAKNEJMORENAANEJ 🤞🏼

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

“Dashni” është projekti i fundit muzikor i Morenës që është në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu. Kënga është publikuar në dhjetor dhe deri më tani numëron mbi një milion klikime në kanalin Youtube./21Media