Luana shfaqet pa grim

Luana shfaqet pa grim

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të jetë një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj.

Luana ka rrëmbyer vëmendjen me fotografinë e fundit që ka publikuar në të cilën shfaqet pa grim, shkruan rtv21.tv

Ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, “Sonte” është projekti i fundit muzikor që Luana ka sjellë në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi-Dani. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 700 mijë klikime në Youtube./21Media