Ledri nuk po e lëshon "fronin" e njërit ndër reperët më të kërkuar të momentit

Ledri nuk po e lëshon “fronin” e njërit ndër reperët më të kërkuar të momentit

Ledri Vula ka adhurues të shumtë që e pëlqejnë si për vokalin ashtu edhe për paraqitjen e jashtme me stilin unik që ka.

Për të gjithë adhuruesit e reperit që nuk e dinë, ai ka një shtëpi në lagjen “Marigona Residence” si dhe një banesë në lagjen “Dardania” në kryeqytet, shkruan rtv21.tv

Në mëngjesin e sotëm Ledri ka publikuar një fotografi në rrjetin social Snapchat, në të cilën e ka treguar se si duket pamja nga dritarja e banesës së tij.

Ndryshe, kujtojmë se “TTZ” mbanë titullin kënga e fundit që solli Vula./21Media