Dy kunatat ia kalojnë mirë me njëra-tjetrën

Loading...

Dy kunatat ia kalojnë mirë me njëra-tjetrën

Në një prej hoteleve të kryeqytetit dy ditë më parë është mbajtur një ndejë për fejesën e futbollistit të njohur Taulant Xhaka me bukuroshen Arbnora Nuredinin, ku të pranishme ishin vetëm gra.

Në një video të postuar në rrjete sociale nga ndeja e fejesës, shihet Arbnora teksa po vallëzonte, derisa para saj ishte ulur Leonita (nusja e Granitit Xhakës) dhe po i duartrokiste.

“Urime motra ime. Të dua”, ka shkruar Leonita sipër video së publikuar në Instagram, ku të dyja po dukeshin për mrekulli të veshura me fustane plot shkëlqim./21Media