Njomza feston ditëlindjen

Njomza feston ditëlindjen

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka festë. Vajza e saj, Njomza feston ditëlindjen, e për ta bërë këtë ditë edhe me të veçantë për të nuk kanë munguar as urimet nga familjarët.

Një urim të veçantë i ka bërë edhe e ëma, Shyhretja, duke zgjedhur fjalët më të mira për të.

“Urime ditelindjen zemra jem ti qe me ben gjithmone te ndjehem krenare me ty ,ti qe me ben te lumtur mua Zoti qoft i lumtur me ty❤️”, ka shkruar këngëtarja.

Urime të veçanta i kanë bërë edhe Engjëllushja dhe Learta, duke i dedikuar asaj fjalët më të mira.

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj, Luli kanë pesë fëmijë, tri vajza dhe dy djemë./21Media