Learta publikon fotografinë më të bukur me vjehrrën

Learta publikon fotografinë më të bukur me vjehrrën

Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli.  Ajo ka pranuar urime nga fansat si dhe nga familjarët e saj, shkruan rtv21.tv

E një urim publik ka ardhur edhe nga reja e saj, Learta Jakupi. Ajo në InstaStory ka publikuar një fotografi bashkë me Shyhrete Behlulin. “Urime ditëlindjen mami”, ka shkruar Learta.

Kujtojmë se në bazë të biografisë në internet, Shyhrete Behluli sot mbush 56 vjet. Kurse për gjatë karrierës së saj muzikore ajo ka publikuar shumë këngë të cilat janë pëlqyer nga publiku dhe është njëra prej këngëtareve më të dashura muzikore./21Media