Engji duket shumë elegnate

Engji duket shumë elegnate

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer Engjëllusha Salihu, ka sjellë disa projekte muzikore me tekstet interesante dhe tema unike.

Engji, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit të cilat së bashku sollën edhe disa këngë që u pëlqyen shumë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, së fundmi Engji ka ndarë një fotografi teksa shihet se ka qenë në një dasmë bashkë me prindërit e saj.

E në fotografi shohim se ajo ka qenë duke vallëzuar së bashku me nënën dhe babain e saj.

Mbi këtë fotografi Engji ka hedhur dy emoj, njëri që e identifikon mbretëreshën, ndërsa tjetrin  mbretin kështu duke i etiketuar Shyhreten dhe Lulin.

Në mesin e tyre Engji duket shumë e bukur dhe elegante. Ndryshe, kënga e fundit e Engjëllushes është bashkëpunimi me Shyhreten “Dasma e nipit”./21Media