Womens Champions League Final Four

Womens Champions League Final Four

Të shtunën dhe të dielën do të zhvillohen ndeshjen gjysmëfinale dhe ndeshja finale, si dhe ajo për vendin e tretë në Ligën e Kampionëve për femra në hendboll.

Në vazhdim keni listën e ndeshjeve që do të mund të ndiqni në 21 Plus:

E shtunë gjysmëfinalet:

15:15 CSM Bucuresti- Gyor Audi

18:00 Rostov Don- Vardar

E diel

15:15 takimi për vendin e tretë

18:00 finalja

Ndërkohë do të ketë edhe emisione të drejtpërdrejt dhe analiza për këto takime por edhe për tërë edicionin e Ligës së Kampionëve të Femrave që është transmetuar drejtpërdrejt nga Kompania Mediale 21, përkatësisht Televizioni 21 Plus./21Media