Kida shumë tërheqëse

Kida shumë tërheqëse

Artistja e mirënjohur shqiptare, Kida duket tejet seksi në pozat e fundit që i publikoi në Instagram. 21-vjeçarja shfaqet në të brendshme dhe duket shumë joshëse.

 

View this post on Instagram

 

🎬

A post shared by KIDA (@kida) on

 

 

View this post on Instagram

 

😋

A post shared by KIDA (@kida) on

Tela mban titullin videoprojekti i fundit i saj me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu. Kënga mblodhi mbi 40 milionë klikime në YouTube./21Media