Pamje të performancës së Kidës

Pamje të performancës së Kidës

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida e cila është shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore, së fundmi ka performuar në Tiranë.

Në rrjetin social Instgram, ku numëron mbi një milion ndjekës, Kida ka publikuar një video përmbledhse nga atmosfera gjatë performancë së saj.

“Tiana ishte e çmendur, shumë dashni për juve”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

Tirana was mad, shume dashni per juve!💜💥

A post shared by KIDA (@kida) on

Projekti i fundit i Kidës është “Tela” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Projekti është publikuar më 2 qershor, i cili deri tani në Youtube ka mbi 19 milionë klikime.

Ndryshe, Kida do të interpretoj në festivalin “Sunny Hill” që këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Parkun e Gërmisë./21Media