Konfirmohet bashkëpunimi

Konfirmohet bashkëpunimi

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida në janar të këtij viti ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”. Që nga ajo kohë, Kida nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Mirëpo, tani këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re e cila titullohet “DejaVu” dhe do të jetë në bashkëpunim me reperin e njohur Lyrical Son., shkruan rtv21.tv

“Mu po m’doket #DejaVu”, ka shkruar Kida në Instagram, mirëpo nuk ka zbuluar se kur do të publikohet kënga.

 

View this post on Instagram

 

Mu po m’doket #DejaVu ❌ @lyricalson 💥

A post shared by KIDA (@kida) on

“Ka je”, titullohet projekti i fundit i Kidës, të cilin e solli në muajin dhjetor dhe deri tani në kanalin “Yotube” numëron mbi 8 milionë klikime./21Media