Këngëtarja rrëmbeu vëmendje

Këngëtarja rrëmbeu vëmendje

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Orhidea Latifi – Kida tash e sa ditë është duke qëndruar për pushime në Paris larg aktiviteteve të përditshme, nga ku po publikon fotografi të bukura.

Në disa fotografi që i publikoi sot, 22-vjeçarja shfaqet tërheqëse, dhe e veshur me shumë stil. Për këto imazhe ajo ka pranuar pëlqime edhe komente nga fansat e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

😛

A post shared by KIDA (@kida) on

Kujtojmë që, “Moti” është projekti i fundit muzikor i artistes, i cili është publikuar më 28 dhjetor dhe deri tani në Youtube ka mbi 4 milionë klikime./21Media