"Moti", kënga e re e Kidës

“Moti”, kënga e re e Kidës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Kida dje publikoi këngën e re “Moti”. Për tekstin u përkujdes Bim Bimma, për melodinë Kida dhe Arianit, ndërsa për vizuelizimin Boulevard films, transmeton rtv21.tv

Artistja duket shumë tërheqëse në klipin e këngës së re. Kënga është ritmike.

“Deja Vu”, “Tela” dhe “Malli” janë edhe tri këngët tjera që ajo publikoi këtë vit./21Media