Kida shkëlqen në projektin e ri

Kida shkëlqen në projektin e ri

Vetëm pak ditë ju ndajnë nga publikimi i videoprojektit të ri të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Kida. Kënga mban titullin “Malli” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Tash e sa kohë artistja po punon për projektin e ri, të cilin fansat po e presin me padurim. Derisa videoprojekti i ri të publikohet, Kida ju solli imazhe nga klipi, ku shfaqet shumë tërheqëse, transmeton rtv21.tv

Për videoklipin u përkujdes “Sekuencë”./21Media