Dëgjoni një pjesë nga kënga e tij e re

Loading...

Dëgjoni një pjesë nga kënga e tij e re

Edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë pjesë në tregun muzikor, reperi Kidda ka arritur që të bëjë për vete fansa të shumtë në trojet shqiptare, shkruan rtv21.tv

“Flakë” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun dhe “My Money” janë dy projektet që Kidda ka sjellë këtë verë e që kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Mirëpo, Kidda nuk e ka ndër mend ta përmbyll vitin me kaq, ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar projekti e ri muzikor.

“Ma kan inati se jom tu bo pare llom llom #SAKETI”, ka shkruar Kidda krahas një pjese të shkurtër të këngës së re./21Media

 

View this post on Instagram

 

Ma kan inati se jom tu bo 💸 llom llom🤭 #SAKETI

A post shared by KIDDA (@theonlykidda) on