Projekti i tij i ri do të publikohet të enjten

Loading...

Projekti i tij i ri do të publikohet të enjten

Edhe pse ka pak kohë që u bë pjesë e skenës muzikore, megjithatë sukseset e tij janë të shumëfishta.

Reperi i njohur, Kidda qe nga mesi i muajit tetor ka paralajmëruar projektin e ri, e sipas tij pritet të publikohet së shpejti. “Sa ke ti” mban titullin kënga e cila do të publikohet me videoklip të enjten. Vetë reperi përmes llogarisë së tij në Instagram ka publikuar një video, që janë sekuenca nga klipi i tij i ri.

 

View this post on Instagram

 

8.11.2018 #SAKETI

A post shared by KIDDA (@theonlykidda) on

“My Money” është projekti i tij i fundit që u publikua para dy muajsh dhe deri më tani ka arritur mbi 4 milionë klikime./21Media