Publikohet “My Money” e KIDDËS

Loading...

Publikohet “My Money” e KIDDËS

Reperi më i ri i skenës muzikore, KIDDA sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar “My Money”, për të cilin e anuloi pjesëmarrjen në festivalin “Sunny Hill”, pasi që ishte në xhirime të videoklipit, shkruan rtv21.tv.

Tekstin e këngës e ka bërë vet artisti, kënga duket mjaft ritmike dhe është pëlqyer nga fansat e tij qysh në momentet e para.

Projekti i tij i fundit ishte bashkëpunimi me Ermal Fejzullahun, i titulluar “Flake”, i cili arriti mbi gjashtë milionë klikime në youtube./21Media