Kim dhe Kanye kalojnë momente të bukura në Los Anxhelos

Kim dhe Kanye kalojnë momente të bukura në Los Anxhelos

Ylli televiziv, Kim Kardashian është paraqitur serish në veshje elegante derisa kalon momente romantike së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West.

Mediat më herët kanë raportuar se çifti pret një fëmijë nga nëna surrogate dhe Kim ka thënë se do ta bëjnë të ditur këtë kur të jenë të gatshëm.

Derisa ata presin fëmijën e tretë, Kim dhe Kanye kalojnë  momente të bukura në Los Anxhelos.

Çifti janë parë pranë njëri-tjetrit derisa largohen nga shou privat i Dave Chappelle në The Peppermint Club.