Disa vite më parë Kim Kardashian dhe Kanye West

Disa vite më parë Kim Kardashian dhe Kanye West

Njëra ndër femrat më të përfolura të showbizit padyshim se është Kim Kardashian ylli i spektaklit “Keeping Up with the Kardashians”. Kim me stilin e saj të veshjes e jetës, është njëra ndër femrat që ka ndikim tek shumë vajza të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram përmes së cilës ka kujtuar një kohë të vjetër përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21.tv

“Disa vite më parë”, ka shkruar Kim në fotografinë e publikuar afër Kanye West, por që nuk duket se kanë ndryshuar shumë./21Media