Një fustan krejtësisht transparent

Një fustan krejtësisht transparent

Kim Kardashian West vazhdimisht tërheq vëmendjen me veshjet e saj, mirëpo paraqitja e saj e fundit ishte më ndryshe pasi veshja ishte krejtësisht e dukshme dhe nuk i linte hapësirë imagjinatës.

Ylli televiziv mbante të veshur një pallto të gjatë, gjysmë të hapur dhe që e ndihmonte që të mos ekspozonte shumë trupin./21Media