Projekti i radhës i Kim Kardashian

Projekti i radhës i Kim Kardashian

Kim Kardashian po vazhdon t’i qëndrojë besnike grimerit shqiptar, Mario Dedivanovic.

Ashtu siç është bërë i ditur projekti i tyre mban titullin ‘The artist and Muse’, e cila do të përfshijë produkte kozmetikë të veçantë. Pak para se linja të hidhet në treg, Kim ka shkruar disa fjalë në Instagram për Marion. Ajo flet edhe për detajet e projektit.

 “Për 11 vite, unë dhe Mario kemi punuar së bashku, duke sjell disa prej pamjeve më të bukura. E kam parë të rritet nga një djalë i talentuar, në rrugën e tij, pa u nxituar, e gjithmonë duke vendosur punën dhe të tjerët para vetes. Ai e vlerëson punën, është tepër besnik dhe nuk ndjek trendet e të tjerëve dhe është kthyer në një frymëzim për artistë të tjerë kudo në botë. Jam shumë e emocionuar për bashkëpunimin tonë të dytë. Na ndiqni për të zbuluar projektin më të fundit të ‘KKW’ x MARIO: ‘The Artist And The Muse’”, ka shkruar Kim.

 

View this post on Instagram

 

For over 11 years, Mario and I have worked together and created some incredible glam moments. I’ve watched him grow from a talented young artist who slowly and respectfully worked his way up through the years in the the old fashioned way, never expecting short cuts and always putting his work and others first. He values hard work and is loyal to the core. Never one to follow trends, he’s become a trailblazer, pioneer, educator and an inspiration to artists around the world. I’m so excited I can finally announce our 2nd collaboration together. I’ve watched him work passionately for the past year on this collection and campaign (and he’s also driven us all crazy!) in his quest for perfection. Stay tuned for round 2 of KKW x MARIO: The Artist And Muse ♥️ You guys are going to love this collection!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on