Fotografi të bashkëshortes dhe fëmijëve të bukur të artistit

Fotografi të bashkëshortes dhe fëmijëve të bukur të artistit

Këngëtari dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, ka kohë të gjatë që është i njohur për publikun.

Ndonëse ka vite që është pjesë e muzikës, këngëtari ka preferuar që jetën private ta mbajë larg publikut, shkruan rtv21.tv

Për të gjithë adhuruesit e Labit që nuk e kanë parë asnjëherë familjen e këngëtarit, sot po ju prezantojmë me bashkëshorten dhe fëmijët e tij./21Media