Çifti u martua në vitin 2001

Çifti u martua në vitin 2001

Kobe Bryant dhe gruaja e tij, Vanessa janë në pritje të fëmijës së katërt.

Ylli, 40-vjeçar dha lajmin përmes Instagramit se ai dhe bashkëshortja e tij, Vanessa, 36-vjeçare janë në pritje të vajzës së katërt, transmeton rtv21.tv

“Vanessa dhe unë jemi më se të lumtur të ju tregojmë se jemi në pritje të një vajze”, shkroi ylli i basketbollit në Instagram.

Kobe dhe Vanessa u martuan në vitin 2001. Ata janë prindër të tri vajzave, Natalia(15 vjet), Gianna (12 vjet) dhe Bianka (2 vjet)./21Media