E ëma  sitliste e Rita Orës

E ëma  sitliste e Rita Orës

Rita Ora këngëtarja nga  Kosova e cila ka famë botërore përveç muzikës gjurmë ka  lënë edhe në modë. Ajo veçohet për stilin e saj si dhe për trendet që përcjell.

Kurse ishte një kohë kur për stilin e saj të të veshurit përkujdesej e ëma, e cila i vishte njësoj si motrën Elenen, shkruan rtv21.tv

Në një fotografi të postuar në Instagram  nga Vera Ora, shihet Rita dhe Elena kur ishin të vogla  të veshura me fustan të njëjtë, të kuq me pika të bardha ulur sipër një makine.

“Koha kur isha stiliste”, ka shkruar ndër të tjerash Vera poshtë fotos./21Media