Atmoferë dhe optimizëm për fitore në taborrin e “ Dardanëve “

Atmoferë dhe optimizëm për fitore në taborrin e “ Dardanëve “

Kombëtarja jonë ka mbajtur stërvitjen e rradhës para duelit me Malin e Zi. Atmosfera , çasja profesionale , mobilizimi dhe optimizmi ,  shenjë për fitore të “Daradanëve “. Nesër në Prishtinë mbrrinë ekipin i Malit të Zi. Të hënën prej orës 20:45 në stadiumin “ Fadil Vokrri “ ,  ndeshja kualifikuese për EURO 2020 Kosovë – Mali i Zi ./21Media