Rasti shkon në procedurë të rregullt

Rasti shkon në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka ndaluar mbrëmjen e së enjtes një veturë me targa lokale të cilën e drejtonte një serb, i dyshuar për kontrabandë me mallra ushqimore dhe pije pa dokumente përcjellëse.

Siç bëhet e ditur në raportin e policisë, me vendim të prokurorit mallrat janë konfiskuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media