Korabi me një dedikim për të birin

Korabi me një dedikim për të birin

Njëri ndër emrat më të dashur të skenës, Korab Shaqiri i bëri dhuratën më të bukur djalit të tij, Alteut. Sot bukuroshi Alteu ka ditëlindjen dhe i ati u përkujdes t’ia bëjë edhe më të veçantë këtë ditë, i dedikoi këngën “Biri im”. Kjo këngë erdhi e shoqëruar me një klip të veçantë. Në fillim të klipit shihet bukuroshi teksa i fryen qirinjtë dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes, transmeton rtv21.tv

Kënga interpretohet me dashuri të madhe nga Korabi, teksa edhe teksti i kësaj kënge është tejet emocionues./21Media