Korabi me fjalë të veçanta për gruan

Korabi me fjalë të veçanta për gruan

Këngëtari i njohur, Korab Shaqiri është aktiv në rrjete sociale ku përveç fotografive nga puna e tij, ai poston foto edhe me familje, shkruan rtv21.tv

Korabi ka shfrytëzuar Instagramin për t’i uruar ditëlindjen një personi shumë të veçantë në jetën e tij, shkruan rtv21.tv

Bëhet fjalë për bashkëshorten e tij Lulkaçelën me të cilën është i martuar prej vitit 2017, nga kjo martesë çifti kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Alteu.

Në fotografitë e publikuara nga Korabi, ai dhe Lulkaçela bashkë me djalin e tyre duket se kanë një jetë të lumtur familjare.

“Numëroje jetën tënde me buzëqeshje, jo me akrepa. Numëroje moshën tënde me miq dhe jo me vite. Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e ditëlindjes të realizohen zemër. Një dëshirë për ty në ditëlindjen tënde, çfarëdo që kërkon, mund ta marrësh, mund të gjesh, çfarëdo që dëshiron do të përmbushet në ditëlindjen tënde dhe gjithmonë sepse shpirti yt i bukur e meriton. Një vit tjetër i aventurës të pret. Mirësevjen ky vit duke festuar ditëlindjen tënde me punë dhe shkëlqim. Gëzimi që ke përhapur në të kaluarën në zemrën time dhe Alteut të vogël, le të kthehet tek ti në këtë ditë. Jeta jote do të tërheqë shpejtësinë në stratosferë. Ngjite rripin e sigurimit dhe sigurohu që ta shijosh udhëtimin. Gëzuar ditëlindjen Lulka ime”, ka shkruar Korabi në Instagram. 

 

View this post on Instagram

 

Numëroje jetën tënde me buzëqeshje, jo me akrepa. Numëroje moshën tënde me miq dhe jo me vite. Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e ditëlindjes të realizohen zemër. Një dëshirë për ty në ditëlindjen tënde, çfarëdo që kërkon, mund ta marrësh, mund të gjesh, çfarëdo që dëshiron do të përmbushet në ditëlindjen tënde dhe gjithmonë sepse shpirti yt i bukur e meriton. Një vit tjetër i aventurës të pret. Mirësevjen ky vit duke festuar ditëlindjen tënde me punë dhe shkëlqim. Gëzimi që ke përhapur në të kaluarën në zemrën time dhe Alteut të vogël, le të kthehet tek ti në këtë ditë. Jeta jote do të tërheqë shpejtësinë në stratosferë. Ngjite rripin e sigurimit dhe sigurohu që ta shijosh udhëtimin. Gëzuar ditëlindjen Lulka ime ❤

A post shared by Dr.sc. Korab Shaqiri D.M.A. (@korabshaqiri) on


Kujtojmë se, Korabi këtë vit është pjesëmarrës në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Fenomen”. /21Media