Shumë shpejt po vjen një projekt i ri nga Korabi

Shumë shpejt po vjen një projekt i ri nga Korabi

Duket se baladat janë më të pëlqyera gjatë ditëve të ftohta, andaj edhe artistë të shumtë po sjellin kohëve të fundit lloje të ndryshme të tyre.

Koleksionit të baladave për këtë vit, po i shtohet edhe një nga këngëtari Korab Shaqiri, shkruan rtv21.tv

Korabi ka ndarë disa video në Instagram nga studio, duke treguar se si do të tingëllojë kënga e tij më e re.

Nga ajo që dëgjohet mund të kuptojmë se balada e tij flet për dashurinë dhe ka një tekst rrëqethës./21Media