Mësoni se për çfarë është fjala

Mësoni se për çfarë është fjala

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri ka muaj që është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij Lulja kanë sjellë në jetë një djalë.

I biri i Korbait është rritur sa për të përqafuar babanë, e për këtë Shaqiri përmes një postimi Instagram ka falënderuar gruan e tij “Për këtë ngrohtësi të shpirtit, i gjithë falenderimi të takon ty @lulujashari, dashuria ime…”ka shkruar ai ku ka publikuar fotografinë në përqafim të djalit./21Media