Nuk kanë të bëjnë me muzikën

Nuk kanë të bëjnë me muzikën

Këngëtari Korab Shaqiri, i cili u tregua i suksesshëm në aspektin profesional, në karrierën muzikore e edhe atë akademike ka prezantuar sukseset e tij më të mëdha, por që këto nuk i takojnë kësaj fushe, shkruan rtv21.tv

Ai në Instagram Story ka publikuar një fotografi bashkë me gruan dhe djalin. E që këto dy krijesa i ka cilësuar si sukseset më të mëdha të jetës së tij.

Kujtojmë se sot bëhen dy vite nga martesa e Korabit, kurse baba u bë ë shkurt të këtij viti./21Media